20 жовтня магістри спеціальності ОПП «Управління в системі соціального забезпечення» в межах вивчення дисципліни «Соціальні комунікації та взаємодії» разом з викладачами Оксаною Жук та Оленою Гапончук долучились до онлайн семінару «Спільнототворення: комунікації громадських і культурних центрів у громадах», який проводив аналітичний центр Сedos.

ФЦОСТ

Під час онлайн-семінару здобувачі освіти знайомились із тим, як планувати та вести комунікації культурних та громадських центрів, як визначити цільові аудиторії та як підбирати релевантні канали та інструменти комунікації, які можуть виникати складнощі і як їх можна долати. Після виступів спікерок і спікерів учасниці та учасники події мали можливість задати свої питання і отримати на них відповіді.

ФЦОСТФЦОСТ

Були залучені фахові експерти-спікерки:

Анастасія Пустова, співзасновниця «Бюро стратегічного супроводу SUPERWISE», директорка зі стратегічних комунікацій проєкту «Твій сімейний лікар»;

Ніка Бабкова, комунікаційна менеджерка «МІСТОХАБ» (м.Полтава);

Мар'яна Баран, проєктна менеджерка мейкерспейсу «Парасолька» (м.Івано-Франківськ);

Катерина Муц, комунікаційна менеджерка «Металаб».

ФЦОСТФЦОСТ

Особливу увагу було звернуто на те, що таке комунікація, як вона відбувається в територіальній громаді, як її можна планувати, як долучати громадян громади до суспільних активностей та яку роль при цьому відіграє комунікаційна стратегія в територіальній громаді. Дізнались як за допомогою різних опитувань, лекцій, ворк-шопів можна збільшити кількість залучених осіб до життя громади.

Марія Купрійчик, магістрант кафедри соціогуманітарних технологій