7 квітня до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я в центральному парку міста Луцька ім. Лесі Українки відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Рух заради здоров’я».

СпортСпорт

Привітали учасників пробігу голова Волинської обласної ради, голова відділення НОК України у Волинській області Григорій Недопад та заступник голови Волинської ОВА Юрій Гупало.

Розпочався захід традиційною загальною розминкою-руханкою, яку провели: Іван Банзерук -  майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник двох олімпійських ігор, Олена Собчук - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Чемпіонатів світу та Європи, неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, Дмитро Собчук - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Кубків Європи зі спортивної ходьби, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України.

СпортСпортСпорт

Від Луцького національного технічного університету взяли участь близько 70-ти здобувачів вищої освіти та представники професорсько-викладацького складу.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я