5 квітня в рамках Всеукраїнського проєкту «Рух заради здоров’я» у Луцьку відбувся фізкультурно-оздоровчий захід.

Організатором спортивного дійства є обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Спорт Спорт Спорт

Очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету України і голова обласної ради Григорій Недопад також підтримав захід. Легкоатлетичний марафон зібрав понад півтори сотні учасників: студенти Луцького національного технічного університету, Волинського медичного інституту, ВНУ ім. Лесі Українки, АРТіП, Луцького педколеджу, Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права, а також представники громадської організації «Центр освіти» Університет третього віку».

Спорт Спорт

Перед початком забігу відбулась руханка, яку провели імениті волинські легкоатлети: учасник олімпійських ігор, переможець і призер командних чемпіонатів світу та Європи зі спортивної ходьби Іван Банзерук, переможець та призер командних чемпіонатів та кубків світу та Європи зі спортивної ходьби Ігор Сахарук, а також призер кубків та чемпіонатів Європи зі спортивної ходьби Віктор Шумік.

Спорт Спорт Спорт Спорт

«Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а найкращим другом здоров’я був і залишається спорт. Він допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, виховує характер, загартовує силу волі та зміцнює здоров'я. Тому сьогодні ми проводимо легкоатлетичний забіг не заради секунд і кілометрів, а задля популяризації здорового способу життя. Я дякую усім, хто долучається до таких спортивних заходів, особливо молоді», - підсумував захід голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОКУ Григорій Недопад.

Кафедра ФКСЗ із використанням матеріалів Волинської обласної ради