Студенти та викладачі Луцького НТУ змагаються у шаховому турнірі

Відсьогодні у Луцькому НТУ стартував шаховий турнір «Корона-21». Так, 13-14 квітня у холі корпусу «Б» повправлятися у шаховій майстерності мають нагоду студенти, молоді вчені, науковці та персонал університету.

За словами організатора заходу Івана Яремчука, дані змагання проводяться в ЛНТУ з метою популяризації такого високоінтелектуального та багатогранного виду спорту як шахи серед молоді. До слова, турнір проводиться згідно правил гри у шахи за швейцарською системою: 9 турів з контролем часу по 10 хвилин на партію кожному учаснику та по 5 додаткових секунд за кожен хід. Переможці отримають грошові премії, медалі та грамоти відповідних ступенів, а головний призер завоює кубок турніру.

Зазначимо, що дводенні змагання організовано з ініціативи Івана Яремчука, спільно зі студентською радою ЛНТУ, кафедрою фізичної культури, спорту та здоров’я та за підтримки осередка «Біла тура» КЗ ЛМЦФЗН «Спорт для всіх».

Фото Михайло Огроднічий: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversi...