Сьогодні, 16 листопада, здобувачі освітніх програм «Митна справа та торгівля» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» відвідали з екскурсією науково-дослідний акредитований випробувальний центр ДП «Волиньстандартметрологія».

ТЕМС

Захід відбувся в рамках тижня кафедри товарознавства та експертизи в митній справі. Разом зі студентами, учасниками екскурсії стали професор Світлана Ягелюк та доценти Андрій Дзюбинський та Тетяна Ярошевич.

Фахівці центру ознайомили студентів зі специфікою своєї роботи, сучасним лабораторним обладнанням та особливостями проведення випробувань продукції на відповідність нормативній документації.

ТЕМСТЕМСТЕМС

Щиро дякуємо керівництву та працівникам підприємства  за гарний захід та надіємося на подальшу плідну співпрацю!

Кафедра ТЕМС