Сьогодні для здобувачів освітніх програм «Митна справа та торгівля» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» було проведене виїзне практичне заняття. Студенти разом з завідувачем кафедри Оленою Пахолюк та доцентом Андрієм Дзюбинським відвідали компанію WEST AUTO HUB.

ТЕМС ТЕМС

Для здобувачів прочитали лекцію на тему «Митне оформлення транспортних засобів», а також ознайомили з особливостями організації роботи митного посту, агентів з митного оформлення, з етапами експертизи автомобілів в сертифікованій лабораторії.

ТЕМСТЕМСТЕМС

На завершення студентам провели екскурсію територією компанії та знайомство з її структурними підрозділами.

Щиро вдячні керівництву та спікерам від WEST AUTO HUB за надану можливість знайомства з практичними аспектами діяльності в сфері митної справи.

ТЕМСТЕМС

Кафедра ТЕМС