Продовжується практика організації гостьових лекцій від професіоналів туристичного бізнесу для здобувачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ.

У березні 2024 року для здобувачів кафедри відбулась гостьова лекція від власника, директора туристичного оператора «Смак пригод» Володимира Десятника. Тема лекції: «Інтеграція українського туристичного бізнесу у світ: туризм для відновлення».

На зустрічі зібралися студенти різних курсів за ОП Готельно-ресторанна справа та ОП Туризм і рекреація.

Туризм Туризм

Окрім власне виступу, присутні мали змогу поспілкуватися у форматі питання-відповіді. Здобувачів, зокрема, зацікавили окремі практичні моменти діяльності туристичного оператора та можливості розпочати професійну карʼєру у сфері гостинності.

На завершення зустрічі завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ, д.е.н., професор Людмила Матвійчук подякувала гостю за змістовну зустріч.

ТуризмТуризм

Кафедра ТГРС