В рамках навчальної дисципліни загальноуніверситетського вибору «Організація та розвиток власного бізнесу» студенти ЛНТУ різних спеціальностей відвідали одне із провідних виробничих підприємств Волинської області – Міжнародний холдинг «Модерн-Експо» з метою відпрацювання практичної складової.

Економіка

Група компаній «Модерн-Експо» – один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі. Співпрацює з більш ніж 70 країнами світу!

Під час практичної екскурсії ознайомилися з основними концепціями, на яких побудована вся політика компанії. Додатковим корисним бонусом для студентів стала екскурсія на виробництво даного підприємства з метою ознайомлення з основними технологічними процесами.

Економіка

Основні напрями діяльності холдингу: виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки. Працює дане підприємство з такими відомими марками, як: АТВ, Сільпо, Епіцентр, UPG, WOG…

Економіка

Щиро дякуємо за організацію та проведення екскурсії Плебанович Тетяні – директору департаменту по роботі з персоналом та Гіндич Ользі – менеджеру з персоналу «Модерн Експо».

Економіка

Щиро бажаємо процвітання та подальшого розвитку «Модерн-Експо» та якнайшвидшої Перемоги Україні!

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук