Окрім володіння пером, словом та силою думки, журналістам дуже важливо уміти оперувати власним голосом, вміти розставляти акценти в інтонації, мати дикторські навички та уміти грамотно й чітко формулювати власну промову.

Із метою оволодіння такими навичками, студенти першого курсу мали нагоду познайомитися із запрошеним лектором, людиною, яка усе знає про голос та його можливості – досвідченим ведучим подій та заходів Романом Скулинцем.

журналістикажурналістикажурналістика

Зустріч відбувалася у студії звукозапису ЛНТУ. Здебільшого ця локація використовується для студійного запису музичних композицій, утім технологічно вона є наближеною до студій, у яких працюють журналісти.

Тож сьогодні здобувачі освіти дізнавалися про технології студійного запису, порівнювали свій голос наживо та в аудіо форматі, почули поради лектора щодо вмілої постановки власного голосу та його «напрацювання», а також лайфхаки, які допомагають натренувати голос та чітку вимову.

Приємний бонус для студентів – запис їхніх авторських новин та можливість почути себе зі сторони. А ще, користуючись нагодою, креативне заняття завершили музичною нотою, записавши та відредагувавши пісню у виконанні талановитих першокурсників.

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика