У рамках вивчення дисципліни «Масова комунікація та інформаційна гігієна» 14 травня 2024 року студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» разом із гарантом ОП «Медіакомунікації та PR» Людмилою Мялковською відвідали медіацентр, де працює сектор комунікації Головного управління Національної поліції у Волинській області.

У ході зустрічі начальниця сектору Ольга Бузулук провела студентам лекцію про  особливості комунікації ти цифрової безпеки в умовах війни: спікерка розповіла про головні чинники успішності організації у сучасному світі, а саме про довіру і лояльність аудиторії.

Журналістика Журналістика Журналістика Журналістика

«Хороші результати діяльності певної організації, а у конкретному випадку – діяльності поліції –  не  гарантують  позитивної репутації і знання про бренд організації. Важливе значення має ефективна робота з комунікацією, адже без  комунікацій та без інформаційної підтримки усе може призвести до появи чуток та домислів, яким аудиторія довірятиме охочіше, ніж офіційним джерелам», – наголосила спікерка заходу.

Крім того, головна речниця поліції провела для студентів імпровізований тренінг, що дало змогу здобувачам вищої освіти спробувати себе у ролі працівника пресслужби поліції і на камеру прокоментувати серйозні інциденти, які трапилися в області. Пані Ольга та працівники сектору поділилися також особливостями роботи на різних майданчиках, розповіли про взаємодію із журналістами та труднощі у роботі.

Журналістика Журналістика Журналістика Журналістика

Насамкінець студенти ознайомилися із роботою ситуаційного центру та криміналістичної лабораторії поліції.

Щиро дякуємо працівникам ГУНП у Волинській області, а особливо начальнику сектору комунікації Ользі Бузулук, за пізнавальний й цікавий  захід та за неймовірно позитивний настрій та враження!

Журналістика Журналістика Журналістика Журналістика Журналістика

Гарант ОП «Медіакомунікації та PR» д.філол.н., професор кафедри іноземної та української філології – Людмила Мялковська