Нещодавно студентська спільнота Луцька мала чудову можливість весело провести час, знайти нові знайомства та позмагатися у пейнтбольній битві.

Організаторами масштабної гри у пейнтбол виступили представники студентського профспілкового комітету ЛНТУ. Учасниками змагання стали учні та студенти різних закладів освіти Луцька, а також ВНУ ім.. Лесі Українки.

Профком

«Ми хотіли влаштували щось грандіозне і масштабне, аби проведений час запам’ятався студентам, а тому вирішили організувати велике змагання у пейнтбол, залучивши студентську спільноту нашого міста», - кажуть студенти ЛНТУ.

Битва у пейнтбол відбувалася на відповідній локації у селі Гаразджа і, зважаючи на кількість охочих доєднатися, захід довелося розділити аж на два дні. Для команд-учасниць наші студенти створити спеціальний чат, де кожен мав можливість дізнатися подробиці зустрічі, а уже на «полі бою», студенти змагалися за перемогу, знайомилися та переводили дух, куштуючи заздалегідь підготовлені смаколики.

ПрофкомПрофкомПрофкомПрофком

«Ми влаштували такий захід для того, аби показати, що наша організація існує, що ми робимо цікаві ініціативи і прагнемо об’єднати молодь у яскравих подіях. Цього разу, нам усе вдалося, учасники були задоволені і питали про наші наступні зустрічі. Тому ми будемо реалізовувати подібні ідеї і гуртувати студентську молодь надалі», - каже голова студентського профкому ЛНТУ.

ПрофкомПрофкомПрофкомПрофком

Відтак, «профкомівці» уже анонсували проведення «Території ЛНТУ» - розважальний вечір із профкомом. Тут закликають студентів провести останні дні в університеті перед канікулами, разом пограти у волейбол, посидіти під звуки гітари, здійснити традиційне обливання водою та влаштувати свято кольорів. Таким чином, додають студенти, молодь зможе обмінятися думками та пропозиціями щодо того, які заходи вони зможуть спланувати на наступний навчальний рік і як зробити своє студентське життя яскравішим.