13 вересня відбулася зустріч студентської ради та студентського профкому ЛНТУ із першокурсниками. Найголовнішою метою зустрічі студентського самоврядування із «першачками» було донесення інформації щодо діяльності студради та профкому; можливостями, які відкриває ЛНТУ перед своїми студентами та комунікативна складова.

фотофотофото

Так, голова студради Антон Никитюк та голова студентського профкому Олег Дяк розповіли студентам першого курсу про захист прав студентів та волонтерську роботу, яку студрада проводить систематично. Також вони наголосили, що студентське самоврядування є безпосередньо мостом для спілкування студенства з ректоратом. «Ви маєте знати, що при виникненні будь-яких проблем чи непорозумінь ви завжди можете звернутися до нас – ми допоможемо!», - наголосили хлопці.

фотофотофотофотофотофото

Крім того,  Антон та Олег розповіли, що в ЛНТУ активно проводиться соціально-культурна робота і відбувається багато різноманітних культурно-масових заходів, до яких завжди долучають студентство.

фотофотофото

Наприкінці зустрічі учасники задали питання,я кі їх найбільше зацікавили, а також обмінялися контактами для продовження комунікації.

фотофотофотофотофото