Перейти до основного вмісту

ЛНТУ наповнився сотнями, тисячами нових креативних, активних і талановитих студентів. Вони готові розвиватися на повну, відкривати свої творчі здібності, демонструвати організаторський хист і «божевільний» потенціал.

Аби повноцінно реалізувати себе, наситити студентське життя яскравими емоціями і запам’ятати роки навчання в університеті назавжди, для першокурсників ЛНТУ влаштували знайомство зі Студрадою.

студрадастудрадастудрадастудрада

Привітали активістів студентського самоврядування ректор ЛНТУ Ірина Вахович та проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук. Вони розповіли про відкриті можливості для молоді в університеті, напрямки, за якими здобувачі можуть розвиватися будучи у студраді, відкритість адміністрації ЗВО у спілкуванні з студентами та обговорили шляхи вдосконалення освітнього та позанавчального процесу.

студрадастудрадастудрада

Перед «новачками» у студентській справі, старшокурсники розповіли про переваги навчання і самоврядування в ЛНТУ. Голова Студентської ради Даніела Шах детально розповіла про те, чим займаються члени ради, яку функцію вони виконують в університеті, які шляхи впливу на вдосконалення освітнього процесу має молодь, а також на дотримання їхніх прав, розказала про особливості комунікації із адміністрацією університету та організацію дозвілля і яскравих розваг.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрада

Познайомилися із першокурсниками очільники та представники студрад факультетів. Вони закликали своїх нових колег не бути байдужими та долучатися до когорти найактивніших та найсміливіших в ЛНТУ і спільно реалізовувати круті напрацювання та проекти.

Студенти поділилися досвідом організації різнопланових заходів, чи то концертів та конкурсів, чи то інтелектуальних та мотиваційних бранчів. Розказали як така діяльність впливає на саморозвиток і вдосконалення власних навичок, тобто комунікації чи розвитку організаторських здібностей, як таким чином здобуваються нові знайомства та корисні контакти і головне – найкращі спогади та враження про студентські часи.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрада

Познайомилися із майбутніми студрадівцями представники відділу іміджу та промоції, які розповіли про взаємодію студентської ради та фахівців відділу у формуванні позитивного іміджу ЛНТУ та рекламної і профорієнтаційної складової співпраці. Про перспективи реалізації цікавих та інноваційних проектів поділилася відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура. Вона ж закликала молодь бути активними і не боятися сміливих ідей та рішучих кроків, аби зробити своє студентське життя крутим!

студрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрада

Чекаємо активних та невгамовних у Студраді ЛНТУ! Долучайтеся до команди кращих! Контакти шукайте у соцмережах https://www.facebook.com/lntu.student/ https://www.instagram.com/lntu.student/ та на сайті ЛНТУ https://lntu.edu.ua/uk/studentu-0/studentske-samovryaduvannya