Для студентів ЛНТУ оголосили конкурс із грошовою премією за розробку логотипу. Ініціатором конкурсу став директор Комунального підприємства із видобутку корисних копалин та розроблення кар'єрів «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» Анатолій Капустюк.

Сьогодні директор підприємства Анатолій Капустюк та ректор ЛНТУ Ірина Вахович зустрілися зі студентами, аби розповісти про умови конкурсу і надихнути на креативні рішення.

волиньприродресурсволиньприродресурс

«За увесь час існування комунального підприємства, враховуючи специфічну назву, у нас не було власного логотипу. Існувало рішення обласної ради, яке дозволяло  нам використовувати герб та прапор області, що й відображено на нашому сайті. Але ми потребуємо власний логотип, яким можемо гідно представляти підприємство широкій аудиторії та іноземним партнерам. Ви - студенти, які вміють креативити, тому саме до вас ми маємо цікаву пропозицію», - розповідає Анатолій Капустюк.

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс

Водночас, ректор ЛНТУ Ірина Вахович додає, що студенти повинні відповідально підійти до виконання завдання, адже мають створити цікавий, актуальний та концептуальний логотип, вдало його презентувати й отримати можливість продовжувати співпрацю із КП. Крім того, грошова мотивація слугуватиме хорошим стимулом для здобувачів.

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс

До участі у конкурсі долучилися студенти різних спеціальностей, адже умови творчого змагання не обмежують студентів у їхніх баченнях. Так, додає Анатолій Капустюк, це можуть бути малюнки або ж векторні зображення, молодь може використовувати умовні позначення або ж абревіатуру та головне – вони можуть мислити творчо та без обмежень. Крім того, студенти можуть працювати самостійно або ж згуртуватися у команди.

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс

Аби заохотити молодь до плідної, цікавої та креативної роботи, Анатолій Капустюк оголосив суму грошової винагороди для переможців конкурсу і вона сягає 10 тисяч гривень. Більше того, студенти, які презентують найкращий логотип, зможуть продовжити співпрацю із КП «Волиньприродресурс», продовжуючи роботу зі створення брендбуку підприємства та реалізації брендингової  стратегії.

Конкурсанти повинні виконати своє завдання до 1 травня, а 2 травня гідно представити свою роботу перед директором КП «Волиньприродресурс» та ректоратом ЛНТУ.

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс