Днями відбувся конкурс з транспортного моделювання, де студент кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ Ревуцький Богдан розробив імітаційну модель кільцевої розв'язки вулиць Володимирська – Львівська – Глінки у м. Луцьку.

У роботі були представлені сучасні підходи до проєктування кільцевих розв'язок та їх побудова за європейським прикладом ROUNDABOUT.

Також були досліджені проблеми розв'язування та проведені натурні дослідження дорожнього руху на кільці.

На основі розробленої схеми організації дорожнього руху Павлом Мазилюком та Данилом Яловенко, студент створив імітаційну модель, яку він представив на конкурсі.

АТТАТТ

На жаль, через технічні несправності частину доповіді не було чути, що вплинуло на результат конкурсу. Утім, схема організації дорожнього руху буде реалізована на практиці, а сама імітаційна модель буде використана для створення відео, яке покаже правильний спосіб руху такою кільцевою розв'язкою.

У майбутньому планується використовувати цей підхід до проєктування всіх кільцевих розв'язок м. Луцька.

Посилання на відео конкурсу: https://youtu.be/cDzlVv3-ztQ?t=5267

АТТАТТАТТАТТАТТ