Перейти до основного вмісту

Найсвіжіші новини!

Тестування 2023 буде проходити в форматі НМТ.

Серед предметів 2 обов’язкових: українська мова та математика; 3-тій предмет на вибір: іноземна мова, історія України, біологія, фізика, хімія. Вибірковий предмет є універсальним, тобто незалежно від того, яким він буде – вступник матиме можливість обрати будь-яку освітню програму.

Тривалість тестування – 180 хвилин, час між блоками можна розподілити самотужки.  Мінімальний результат для вступу на бюджет – 130 балів, виключення – освітня програма «Право», тут мінімальний бал для вступу, як на бюджет, так і на контракт – 140 балів.

Для зарахування предметного блоку потрібно набрати мінімум 10% від можливої кількості балів. Приклад: максимальна кількість балів у блоці «Українська мова» – 45, отже для його зарахування потрібно набрати мінімум 5 балів.

НМТ проходитиме у дві сесії: основна та додаткова. Терміни: квітень – реєстрація; травень – підтвердження участі в НМТ, остаточний вибір місця проходження тесту; червень – основна сесія; червень-липень – додаткова сесія; липень-серпень – вступ.

Пункти тестування будуть розгорнуті як в Україні, так і за її межами. Перелік країн та міст, де можна буде скласти тестування, повідомлять згодом.

Для вступу у 2023 дійсними будуть результати ЗНО 2020, 2021 років та НМТ 2022 року.

З любов’ю, Політех!