Учора у стінах ЛНТУ пройшла зустріч-знайомство між студентами 1-3 курсів спеціальності «Психологія».

Студенти старших курсів виступили в ролі тьюторів та розповідали про тонкощі навчання, роботи з викладачами, свої захоплення та секрети успішно складеної сесії.

ФцостФцостФцост

На початку зустрічі перед студентами-психологами виступила декан факультету ЦОСТ Галина Герасимчук та завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук, які дали майбутнім психологам мотивуючі настанови щодо освітнього процесу, побажали цікавого навчання, вдалої реалізації власних задумів, командних проектів та ідей.

ФцостФцостФцостФцост

Зустріч була напрочуд насиченою. Студенти не впустили можливості дізнатися відповіді на питання, які їх хвилювали. Вони виявили неабияку активність та були залучені до різних форм роботи.

ФцостФцостФцост

В добру путь тернистим шляхом науки, шановні першокурсники!!!

Доцент кафедри СГТ, Лілія ПОТАПЮК

Студентка гр. ПС-31, Єва ПАНАСЮК