Священнослужителі привітали луцьких освітян з різдвяними святами (ФОТО)

Священнослужителі та семінаристи Волинської православної богословської академії привітали працівників та викладачів Луцького національного технічного університету з різдвяними святами.

Дійство відбулося 10 січня 2018 року у стінах ЛНТУ.

Привітати освітян особисто прибув ректор богословської академії, протоієрей Володимир Вакін, який об'єднав у молитві співробітників університету та побажав присутнім «бути завжди спраглими до розвитку». Духівники додали, що «колектив має бути достойним свого керівника, а керівник - колективу».

Своєю чергою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук подякував за щирі слова: «Нам надзвичайно приємно, що ви сьогодні завітали до нас. Більше того, це вже стало традицією. Ви щороку благословляєте нас, тож нехай і вам Господь допомагає, а альма-матер процвітає!».

Опісля святкові вітання завершилися співом колядок.