Свято профтехосвіти 2021: коледжі Луцького НТУ

4 червня, на Театральному майдані міста Луцьк відбулася виставка-ярмарка для закладів професійної освіти. Так, структурні підрозділи Луцького НТУ, Технічний фаховий коледж та Любешівський технічний фаховий, яскраво, креативно й творчо представили здобутки своїх студентів та спеціальності, на яких вони навчаються.

Обидва коледжі встановили виставкові платформи та фотозони аби презентувати свої вміння, здобутки та вироби, а також гучно заявити про себе перед майбутніми вступниками. Тож, відвідувачі заходу мали нагоду насолодитися виставковими експонатами, взяти участь у демонстраційних майстер-класах, скуштувати кондитерських смаколиків, а також придбати вподобані вироби за помірну ціну.

Завітала на свято й ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович. Вона зауважила, що такі дійства особливо важливі для розвитку технічної освіти в державі та висловила щире захоплення та повагу обом структурним підрозділам університету за участь у фестивалі.

Загалом, атмосфера фестивалю була дуже друдньою та позитивною.  Відвідувачі насолоджувалися смачними стравами та напоями, брали участь в інтерактивах та майстер-класах, споглядати майстерниі вироби, одяг, аксесуари та предмети побуту.

Наші коледжі презентували себе на найвищому рівні та довели, що з такими майстрами своєї справи нас чекає чудове майбутнє!

Олена Третяк, відділ іміджу і промоції

Фото Михайло Огроднічий: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...