Перейти до основного вмісту

11-12 грудня відбулася найбільша в Україні конференція з ІТ-освіти Synergy. IT Business & IT Education. Цьогоріч це десята ювілейна конференція. 

У складі делегації від університету на заході перебували декан факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Інна Кондіус, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина, завідувач кафедри комп’ютерних наук Валерій Ліщина, гарант освітньої програми «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» Тарас Терлецький.

Іт

Подія тривала два насичених дні, об’єднала 300+ офлайн-учасників, 30+ спікерів та велику кількість онлайн-глядачів, які брали активну участь у кейс-стаді, 4 грунтовних панельних дискусіях та 8 воркшопах від лідерів ринку. 

Обговорили тенденції та перспективи з розвитку глобального ринку ІТ-освіти, синергію освіти та інновацій та плани з розвитку ІТ-освіти в Україні на 2024 рік. 
 

Іт

Зокрема, спікерами виступили: Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації; 

Михайло Винницький, заступник Міністра освіти і науки України з питань вищої освіти;

Антон Чорний, CEO GoIT;

Степан Мітіш, віцепрезидент, голова EPAM Україна;

Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів, SoftServe;

Ольга Кудоярова, академічна директорка магістерських програм EPAM School of Digital Engineering;

Євгенія Клепа, директорка з партнерств та інновацій SET University;

Євгенія Беспалова, Head of Ecosystem, UNIT.City.

Іт

«Зараз ми працюємо над Національною стратегією інновацій. Це відповідь на питання, куди ми рухаємося, як буде змінюватися структура економіки, як будемо підтримувати освіту і науку, щоб з’явилося більше інноваційних компаній вартістю в понад мільярд доларів. Зміни в освіті – фундамент для цього», – зазначив під час виступу Михайло Федоров, Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації.

Іт

Михайло Винницький, заступник міністра освіти і науки України з питань вищої освіти підкреслив, що інновації у сфері бюджетного фінансування — запровадження грантів на здобуття освіти за деякими спеціальностями — призведуть до розширення доступу до якісної технологічної освіти, що зі свого боку підвищить конкурентоспроможність України на глобальному ринку ІТ-послуг і продуктів.

Учасники заходу мали можливість почути керівників ІТ-компаній та стартапів, лідерів відомих ІТ-продуктів та проєктів, новаторів, експертів та тих, хто створює освітню політику України.

ІтІтІтІтІт


Другий день події відбувся онлайн та надав можливість безкоштовно відвідати практичні воркшопи від компаній-лідерів ІТ-ринку.

Наталія Ліщина, кафедра ІПЗ