Перейняти найкращий досвід можна лише у тих, хто уже пройшов свій шлях становлення та може поділитися цінними порадами щодо того, як себе реалізувати, як не загубитися у професії та знайти мотивацію до власного успіху.

Сьогодні досвідом роботи у журналістиці поділилися зі здобувачами ОП «Медіакомунікації та PR» тележурналістка, авторка YouTube каналу «Kirimova live», співзасновниця благодійного фонду «Турбота PRO» Луїза Киримова.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Перш за все, спікерка розповіла про себе, про те, де навчалася і чим захоплювалася і, врешті, як потрапила у журналістику. Водночас, дівчина наголошує, що кожна людина має свій талант, головне – давати йому шанс на розвиток та реалізовувати. Власне, завдяки цьому принципу, каже Луїза Киримова, їй вдалося реалізувати себе в улюбленій професії.

«Кожен виступ на публіці, кожне інтерв’ю, участь в заходах завжди хвилюючі, який би величезний досвід не був. Хвилюються усі, і досвідчені телеведучі також. Якщо ви хвилюєтеся, значить у вас є що сказати, це означає, що ти не байдужий до своєї справи, що ти цим живеш та гориш. Важливо навчитися керувати своїм хвилюванням та страхом і вміти себе правильно тримати», - розповідає лекторка.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Луїза Киримова дала студентам кілька ефективних порад щодо того, як спілкуватися із людьми різного рангу: із артистами, політиками, бізнесменами, як знаходити підхід до співрозмовників, зробити цікаве та ефективне інтерв’ю. При цьому, тележурналістка розповіла, як подолати свій страх, сором’язливість та комплекси. Спікерка порадила майбутнім колегам ставити перед собою конкретні цілі, адже саме вони дозволяють розвиватися і досягати більшого.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Журналістка розповіла про свій професійний шлях і результати діяльності, яких вона досягнула. Після здобутого досвіду роботи на телеканалах, нині Луїза Киримова має власний YouTube проект «Kirimova live», завдяки якому створює цікаві та небанальні інтерв’ю із провідними волинянами та українцями. Крім того, дівчина займається благодійним фондом «Турбота PRO», який опікується дітьми з інвалідністю і тими, хто постраждали від війни, допомогою ЗСУ та проектами із розвитку міста.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Студенти активно цікавилися тонкощами роботи у сфері журналістики, можливостями для розвитку та професійного зростання, методами створення цікавого відеоконтенту та секретами мотивації і натхнення.

«Як знайти ключ до успіху в будь-якій сфері? Самореалізовувати свій талант, а не закопувати його», - резюмує Луїза Киримова.

Журналістика