«Тато, мама, я – спортивна сімя!»

15 березня у приміщенні торгово-розважального центру «Порт-Сіті» відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я», організований міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В спортивному заході взяли участь 24 команди, з яких 17 сімей – з міста Луцька, 7 – з різних куточків області.

Програма змагань передбачала різноманітні конкурси та естафети для всієї сім’ї, окремо для батьків та діток.

Учасниками цього спортивного заходу була сім’я викладача кафедри фізичного виховання Луцького НТУ Анатолія Хомича, яка і стала абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати  як серед сімей міста, так і області. До складу команди входили тато – Анатолій Вікторович, мама – Олена Григорівна та старший син – Михайло,учень загальноосвітньої школи № 2.Також сім’я Хомичів перемогла на конкурсі малюнків, а мама Олена в номінації «Краща мама» була першою.

Змагання були цікавими. Всі діти-учасники отримали солодкі подарунки, а переможці – кубок, медалі, грамоти, призи та грошову винагороду.

Родина буде представляти наше місто та область у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що відбудеться у травні в місті Суми. Бажаємо переможцям міцного здоров’я та нових спортивних досягнень на змаганнях нового рівня!

Павло Марюсік,
інструктор кафедри фізичного виховання