Студрада факультету архітектури, будівництва та дизайну уже розпочала підготовку до різдвяних свят. Студенти усіляко демонструють свою активність і бажання зробити «університетські роки» яскравими й такими, що запам’ятаються на усе життя.

Так, молодь влаштувала акцію «Таємний Миколай», в рамках якої усі охочі здобувачі могли підготувати символічні подарунки для однолітків. Особливість акції в тому, що отримувачі святкових пакунків визначалися «рандомно», тож ніхто не знав, чий подарунок кому дістанеться.

Урочистий момент вручення дарунків провели надвечір 7 грудня. Участь у студентському заході взяли декан ФАБД Олександр Андрійчук та його заступниця Ольга Приступа. Адміністрація факультету привітала новообрану очільницю студентської ради ФАБД Анастасію Шинкар, яка нещодавно здобула підтримку на виборах голів студрад.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

«Дуже приємно, що в нас така активна студрада, яка постійно працює над організацією різноманітних заходів. Навчання у ЗВО – це не лише заняття та пари, але й дозвілля, нові знайомства та емоції.  Дякуємо Анастасії Шинкар, яку студенти нещодавно обрали на виборах і бажаємо підтримки від когорти надійних друзів, які в усьому допоможуть. Повірте, це найкращі роки вашого життя, тому робіть їх незабутніми», - наголосив Олександр Андрійчук.

Із вітальним словом до молоді звернулася Ольга Приступа. Вона подякувала студентам першого курсу, які активно долучаються до студентського життя і побажала студактиву натхнення і запалу до реалізації нових цікавих ідей.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Після цього студенти обмінялися подарунками від «таємного Миколая». Щоби додати вечору святкового настрою та затишної атмосфери, молодь влаштувала перегляд усім відомого різдвяного фільму «Грінч».

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Більше того, на факультеті похизувалися власноруч виготовленими іграшками та декораціями, які креативні й талановиті студенти створили напередодні свят. Тож уже невдовзі хенд-мейд наших здобувачів можна буде побачити на широкий загал.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД