Студрада факультету архітектури, будівництва та дизайну уже кілька років поспіль дотримується власної традиції і напередодні різдвяно-новорічних свят влаштовують обміни дарунками.

Гра, у якій ми можемо на день відчути себе Сантою і порадувати незнайомця й собі отримати сюрприз, викликала у студентів відчуття свята й родинного затишку. Тож і цьогоріч студрада факультету вкотре доєдналася до святкової гри.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Особливість акції полягає у тому, що отримувачі святкових пакунків не знають, чий подарунок кому дістанеться. Це й підсилює ефект сюрпризу і приємних несподіванок.

Атмосферу затишку й родинного тепла цього вечора створила заступниця голови студради ФАБД Анна Перепич.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Привітав студентів із прийдешніми святами декан ФАБД Олександр Андрійчук.

«Дуже приємно, що у нас на факультеті такі активні студенти, які завжди готові до проведення цікавих заходів та ініціатив. Водночас, ми - адміністрація та викладачі факультету, готові у всьому вас підтримувати і допомагати. Студентські роки - це найкращий період вашого життя і не лише через навчання, а через те дозвілля, учасниками якого ви є і яке запамʼятається вам назавжди»,- зазначив декан.

Отримавши подарунки-сюрпризи та зарядившись гарним настроєм, студенти продовжили вечір переглядом різдвяного кінофільму, під аромат мандаринів, запашного чаю та солодощів.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД