Студенти груп АТ-21 та АТс-11 освітньої програми «Автомобільний транспорт» взяли участь у технічному семінарі, який організований, компанією BusMarket Group.

АТТАТТАТТАТТ

HR-відділу управління персоналом розповіла про компанію, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного росту.

Технічний спеціаліст BILSTEIN Юрій Крижанівський розповів про:

• компанію BILSTEIN;
  • конструкції та технології амортизаторів BILSTEIN;
  • асортимент BILSTEIN;
  • типові пошкодження амортизаторів та рекомендації з монтажу;
  • пневматичні підвіски. Особливості монтажу.

Окрім того, були представлені натурні макети та зразки амортизаторів, на яких презентована робота амортизаторів.

АТТАТТАТТАТТ

Викладачі та студенти кафедри автомобілів та транспортних технологій Луцького національного технічного університету щиро вдячні технічним спеціалістам представництва Bilstein в Україні Юрію Крижанівському та Олені Мельник за цікавий та корисний матеріал. Окрема подяка компанії «BusMarket Group» та Віталіні Веремчук за постійну підтримку, ефективну комунікацію, допомогу у здійсненні освітнього процесу. Бажаємо нашим партнерам мирного неба, успіхів та процвітання і сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому.

АТТАТТАТТАТТАТТ

Кафедра АТТ