Кафедра ЦОТ активно співпрацює із стейкхолдерами. Зокрема, 15 листопада 2023 р. на кафедру завітав гостьовий лектор Сергій Чеб – викладач Луцького центру професійно-технічної освіти, який для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти провів заняття на тему «Технології штучного інтелекту – новий виклик сучасності».

alt

Досвідчений спікер розкрив практичні аспекти застосування штучного інтелекту в освітній сфері, наголосив на ключових перевагах AI-технологій для студентів ЗВО, навів порівняльну характеристику існуючих на сьогодні технологій ШІ та подав конкретні приклади їх застосування в майбутній професійній діяльності. Також доповідачем було розкрито питання застосування нейронних мереж в контексті їх практичного застосування для обробки звуку, фото, зображень та роботи з текстом. Насамкінець Сергій розповів про особливості створення власного бренду за допомогою сучасних технологій штучного інтелекту.

alt

Щиро дякуємо Чебу Сергію за професійний підхід до проведення заняття та практично-орієнтоване спрямування наведеного матеріалу про технології ШІ, яке майбутні фахівці обов’язково використають у подальшій професійній діяльності за обраним ними фахом.