Кафедра аграрної інженерії ім. проф. Г.А.Хайліса спільно із партнерами - Волинським обласним центром підготовки кадрів агропромислового комплексу (ВОЦПК АПК) виготовили буржуйки для наших воїнів.

буржуйкибуржуйкибуржуйки

Уже майже вісім місяців в Україні триває війна і ми повертаємося знову у надзвичайно складні для усіх нас «холодні» часи. Жовтень за вікном, тож саме час максимально забезпечити наших мужніх і стійких оборонців держави найнеобхіднішими речами, серед яких засоби обігріву.

Об’єднавши зусилля, разом із партнерами в ЛНТУ виготовили буржуйки, які одразу були передані на потреби ЗСУ. Співпраця агроінженерів ЛНТУ з ВОЦПК АПК, кажуть на кафедрі, триватиме й надалі, адже фахівці мають плани та певні напрацювання в напрямку підтримки військовослужбовців і намагатимуться зробити усе залежне від них, в рамках професійних компетенцій, аби допомогти бійцям.

Не стоїмо осторонь і наближаємо перемогу разом, адже ми ще на один день ближче до неї! З вірою у ЗСУ, все буде Україна!

буржуйкибуржуйкибуржуйки