2 березня у  Луцькому національному технічному університеті відбулася благодійна виставка-продаж картин, намальованих онкохворими дітьми. Ця ініціатива спрямована на підтримку дітей, які борються з онкологічними захворюваннями та їх сімей.

Проект організований відділом молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ спільно із благодійним фондом «З Богом у серці».

ВиставкаВиставкаВиставка

Відкриття виставки відбулося у холі другого поверху головного корпусу ЛНТУ. Із вступним словом виступила перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук. Вона зазначила, що цей проект спрямований на привернення уваги громадськості до важливих проблем, пов'язаних з онкохворими дітьми.

«За сумною статистикою, кожна четверта українська родина зіткнулася із цією страшною хворобою, тому, незважаючи на такий складний час для нашої країни, дуже важливо долучатись до подібних благодійних акцій та допомагати тим, хто потребує нашої підтримки», - наголосила проректор.

ВиставкаВиставкаВиставка

Власне, про особливості арт-терапії для онкохворих діток та їхню підтримку розповіла директор Благодійного фонду «З Богом у серці» Марія Бадалян

Так, кожна представлена картинка була створена власне дітками, які борються із важкою хворобою та проходять лікування в онкологічних клініках. Весь дохід від продажу картин був переданий на лікування та підтримку онкохворих дітей.

ВиставкаВиставка

«Підтримка онкохворих дітей - це дуже важлива справа, яка потребує уваги та підтримки кожного з нас. Онкологічні захворювання - це складне випробування як для самої дитини, так і для її родини. Люди, які проходять через такі складнощі, потребують нашої підтримки та допомоги.

Онкологічні захворювання можуть сильно впливати на життя дитини та її сім'ї. Часто діти, які борються з онкохворюваннями, потребують довготривалого лікування та реабілітації, що може бути дуже коштовним. Більшість сімей не мають достатньо коштів для покриття всіх витрат, пов'язаних з лікуванням та підтримкою своєї дитини. Тож, підтримка таким сім’ям може бути надана різними способами: матеріально, пожертвувавши кошти на лікування, також можна надати допомогу у вигляді безкоштовних консультацій, професійної допомоги, психологічної підтримки, веселощів та іншого.

Важливо не забувати, що підтримка онкохворих дітей може мати дуже велике значення для їхнього життя та здоров'я. Наша допомога може надати дітям надію та віру в те, що вони зможуть подолати свої хвороби та повернутися до нормального життя. Тому важливо допомагати тим, хто потребує нашої допомоги та підтримки», - зазначила Марія Бадалян.

ВиставкаВиставкаВиставка

Кошти зібрані із продажу символічних золотих стрічок та продажу картин будуть передані на рахунок благодійного фонду і відправляться на допомогу онкохворим дітям.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка