«Миколай та його помічники завітають до кожної дитини», – ось так пройшло свято для студентського активу факультету архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ.

В якості щорічної традиції відзначити свято з тими, хто цього найбільше потребує, студенти разом з викладачами завітали до Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

ФАБД

Директор школи Лариса Лопухович розповіла про специфіку роботи із дітьми, що мають особливі освітні потреби. Більше 35 років вона віддає своє велике серце турботі та піклуванню. Усього в закладі перебуває 169 дітей (дошкільнят та школярів), кожен з яких потребує уваги та індивідуального підходу.

Увесь колектив закладу намагається створити максимально комфортні умови для цих діток та забезпечити їм соціально-психологічний супровід.

ФАБДФАБД

У закладі вже відчувається святкова атмосфера: прикрашені ялинки, новорічні іграшки, гарний настрій та очікування дива.

Щоб порадувати усіх, студенти розділились на декілька груп.

Маленькі діти були в захваті від активних ігор та частувань смаколиками. Студентки разом з Ольгою Приступою, заступницею декана з молодіжної політики та профорієнтації, подарували діткам та вихователям новорічні прикраси, які створили дизайнери.

ФАБДФАБД

Також зі сміхом та новими знайомствами провели дозвілля студенти із учнями середньої школи, з якими зіграли у розвиваючі та розважальні настільні ігри. Згодом, з особливо активними школярами, займалися фізкульт хвилинкою у спортзалі на території школи-інтернату.

Анастасія Шинкар, голова студради ФАБД, разом зі студентами вели відкритий діалог з вихованцями старших класів, а хто мав бажання з учнів, зіграв у розважальні настільні ігри.

«Від них ми дізнались про хороше ставлення від вчителів-вихователів, які шкільні та розвиваючі предмети вивчають, як в цьому закладі підтримують дітей у всебічному розвитку, про індивідуальний підхід до кожного»,- ділиться Анастасія.

ФАБДФАБД

Учасники поїздки дуже раді, що мали змогу познайомитися з таким чудовим закладом і провести час разом з хорошими вихователями та добрими дітьми, подарувати їм свою увагу, тепло сердець й отримати у відповідь щирі слова з обіймами!

Анастасія ШИНКАР,

Голова студради ФАБД