Для студентів спеціальності «Психологія», в межах вивчення дисципліни «Загальна психологія», був проведений тренінг про особистісне зростання. Запрошені гості, співзасновник ГО «Центр розвитку дитини «Сходинка в майбутнє», дефектолог-олігофренопедагог, вчитель-методист вищої категорії Наталія Литвин та практичний психолог Оксана Сойко, розпочали з міні-опитування з тією метою, щоб кожен зміг побачити свої зміни з дитинства та усвідомити ті, які ще не відбулися.

ПсихологіяПсихологія

Наступною вправою студенти визначали свій рівень зрілості, що дало змогу побачити, над чим ще варто попрацювати аби вдосконалювати себе.

Також кожен складав свою траєкторію руху вперед, що, як виявилось, дало змогу не лише визначити, як ми рухаємось у проблемних ситуаціях, а й охарактеризувати кожного як особистість, показати сильні та слабкі сторони. Поділившись на команди, вдалось об’єднати між собою схожих за своєю траєкторією людей, щоб вони спільно могли розповісти, що це значить саме для них.

Хтось вбачав у цьому гармонію та плавність, нестандартні способи, а хтось –раціональні підходи.

ПсихологіяПсихологіяПсихологія

Щоб активувати швидкість та включитись у процес, були проведені вправи, у яких слід вишикуватися за кольором волосся, датою народження, скласти з окремих слів слова українських пісень.

На закінчення тренінгу, команди мали змогу попрацювати із ресурсними картками та скласти для себе особливу історію. Вправа відбувалась надзвичайно цікаво і всі зійшлись у своїх, здавалося би таких різних, але дуже схожих поглядах.

ПсихологіяПсихологіяПсихологія

Загалом тренінг був дуже цікавим і пізнавальним, студенти отримали тільки позитивні емоції.

Кафедра соціогуманітарних технологій