Перейти до основного вмісту

Протягом двох днів на базі ЛНТУ відбувався унікальний методичний тренінг з розвитку професійних компетентностей гарантів освітніх програм. Тема зустрічі: «Основні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад».

Так, під час другого дня проведення тренінгу учасники мали унікальну нагоду дізнатися більше про діяльність фахових експертних рад, отримати винятковий матеріал, а також, під час консультаційної панелі, особисто поспілкуватися зі спікерами на актуальні теми та отримати відповіді запитання, які їх цікавили.

ТренінгТренінгТренінг


Крім того, науковці мали можливість взяти участь у консультативних панелях, які розділили за освітніми напрямками, де обговорення за напрямком «Гуманітарні науки» проводив Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО, доктор історичних наук, професор Ігор Лиман; «Соціальні і поведінкові науки» - Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО, доктор економічних наук, професор Лариса Шаульська; «Інформаційні технології» - Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО, кандидат технічних наук, доцент Ірина Удовик; «Природничі науки» - заступник Голови галузевої експертної ради НАЗЯВО, кандидат хімічних наук, доцент Григорій Дмитрів.

ТренінгТренінгТренінгТренінг


Підсумувати дводенне обговорення учасники тренінгу зібралися на круглому столі «Акредитаційний процес та проблеми його вдосконалення», де кожен бажаючий міг поділитися власними думками щодо системи вищої освіти та особливостей викладацької діяльності.

Насамкінець, науковці зібралися у дружній атмосфері для підведення підсумків, обміну враженнями, побажаннями та подяками за участь та організацію заходу.

ТренінгТренінгТренінг


Свій зворотній зв’язок та слова підтримки ректору й колективу ЛНТУ висловила Лариса Шаульська: «Надзвичайно приємно було працювати цих два дні із вами. У вас є усі підстави далі рухатися до покращення показників, які у вас є на сьогодні, а також ставити перед собою нові амбітні цілі, відкривати нові освітні програми, бути лідерами і претендувати на високі оцінки, зокрема, в акредитаційних процесах. Ваш університет рухається та розвивається із надзвичайно позитивною динамікою, користуйтеся тим, що ви працюєте у таких умовах, із такою надзвичайною управлінською командою. Ви вражаєте, ви надихаєте. Розвиток потребує лідерства – відчувайте та реалізовуйте цю рису на кожному рівні, адже якщо у вас така динаміка за 3 роки, то у вас є надзвичайні перспективи. Буду щаслива стежити за тим, як далі буде розвиватися Луцький національний технічний університет».

Поділився власними враженнями, спостереженнями та побажаннями Президент МБВ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету Тарас Фініков: «Хочу сказати вам відверто: ми б не організовували такий захід, якби не бачили того розвитку і динаміки, які на сьогодні у вас є. Наше прагнення до того, щоб теж якимось чином скромно долучилися до цього – це бажання підтримати ваш розвиток, можливо дати ще додатковий імпульс цьому рухові. Ми щиро вам бажаємо цієї синергії і якомога більш швидкого поступу».

ТренінгТренінгТренінгТренінг


Зі словами вдячності, підсумувала захід ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Від усього колективу дякую вам за ці дні, які ви провели в стінах ЛНТУ. Це вцілому в Україні інноваційний підхід до цього заходу і ми щиро вдячні, що саме з нас ви розпочали таку практику. Наш університет є університетом виклику, бо ми не боїмося, ми працюємо і реагуємо. Дякую, що вірите в нас, що підтримали своїм приїздом і поділилися із нами знаннями та досвідом. Це неоціненний капітал, який ви нам подарували!».

ТренінгТренінгТренінгТренінгТренінг


Нагадаємо, що захід відбувся за організації МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та ЛНТУ, а також за підтримки Національного агентства із забезпечення якості освіти.