Перейти до основного вмісту

Тренінг з цифрового лідерства для держслужбовців публічного управління в ЛНТУ

22-24 червня у навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» ЛНТУ проведено тренінг з цифрового лідерства. Захід відповідає цілям проекту Еразмус+ «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні» (HEIn4) № 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP .

foto

60 державних службовців, які займають посади категорії «Б», «В»; посадові особи місцевого самоврядування IV-VІ категорій  держслужбовців публічного управління проходили підвищення кваліфікації за за сертифікованою короткостроковою програмою «Лідерство в публічному управлінні».

foto

Лекції та тренінги проводила д.е.н., проф., завідувачка кафедри менеджменту ЛНТУ Наталія Вавдіюк, яка забезпечила формування у слухачів компетентностей щодо розвитку лідерських якостей, цифрового лідерства, прийняття ефективних управлінських рішень, комунікації та взаємодії, реалізації стилів цифрового лідерства. Тренінг підготовлений за методичними матеріалами дисципліни «Менеджмент Industry 4.0».

foto

Слухачі отримали перцепційну оцінку стресостійкості менеджера, визначили сильні та слабкі сторони реалізації цифрових управлінських компетенцій керівника. Визначили функції та методи цифрового лідерства, види цифрового лідерства віддаленими командами. Визначили підходи до реалізації тактик цифрового лідерства. Опанувати основні етапи та цілі управління змінами цифрової трансформації та сформували стратегії управління змінами для цифрової трансформації.

Сподіваємося, що здобуті знання будуть сприяти професійному зростанню фахівців!

foto