16-18 вересня 2023 року був проведений триденний тренінг на тему «Інструменти застосування Lean лідерства в умовах Індустрії 4.0». Захід відповідає цілям проекту Еразмус+ «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні» (HEIn4) № 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP.

тренінгтренінгтренінгтренінг

Тренінги проводили д.е.н., проф., завідувачка кафедри менеджменту ЛНТУ Наталія Вавдіюк та к.т.н., доц. завідувач кафедри матеріалознавства Микола Мельничук, які забезпечили формування у слухачів компетентностей щодо розвитку Lean лідерства в умовах Індустрії 4.0 та 5.0, а саме:

• цифрового лідерства;
  • прийняття управлінських рішень;
  • комунікації та взаємодії;
  • реалізації стилів цифрового лідерства;
  • особливостей використання систем lean 5S, SMED, VSM, TPM,  методики Арта Смоллі «Чотири типи проблем» та ін.

Тренінг підготовлений за методичними матеріалами підготовленого курсу «Менеджмент Industry 4.0».

тренінгтренінгтренінгтренінгтренінгтренінг

Відділ іміджу та промоції