В ЛНТУ триває другий день «Марафону єднання», покликаний познайомити абітурієнтів із університетом, його факультетами та умовами вступу у 2022 році. Назва заходу обрана не даремно, адже мета марафону: об’єднати освітній та науковий фронти і згуртувати молодь навколо одного з найважливіших етапів їхнього життя – обрання гідного професійного шляху, кроку до успіху.

Як і в попередній день заходу, із мотиваційним спічем виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що сьогодні, у часи війни, заклади вищої освіти роблять усе можливе, аби продовжувати свою діяльність і здійснювати гідну підготовку студентів. Саме так нині працює і колектив ЛНТУ, який сьогодні проводить вступну кампанію, щоб допомогти молоді обрати майбутню професію і здобути якісні знання.

марафон

«Сьогодні ми об’єднані однією місією і бажанням перемогти. Період вагомих випробувань зараз переживають і майбутні студенти, яким потрібно обрати свій шлях і я сподіваюся, це буде спільний шлях з ЛНТУ. Ми мотивовані дати вам найкращі знання, зробити вас патріотами своєї справи і справжніх професіоналів. Я впевнена у тому, що вам сподобається наш університет», - звернулася до випускників шкіл та коледжів Ірина Вахович.

марафон

У промові ректор розповіла про історію ЗВО, колектив та можливості, які відкриваються перед студентами нашого університету. Особливу увагу Ірина Вахович акцентувала на факультетах, які здійснюють підготовку здобувачів за різними напрямками освіти, розповіла про сучасні інфраструктурні об’єкти, зокрема спорткомплекс, та поділилася планами розвитку ЗВО, які реалізовуватимуться одразу після перемоги України у війні.

марафон

Своєю чергою, тематичний брифінг щодо умов вступу у ЗВО в 2022 році провела відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура. Вона розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії, складові національного мультипредметного тесту та перелічила умови вступу на різні спеціальності.

«ЛНТУ оголошує свій фронт - фронт боротьби за майбутнє нашої України. Фронт, де зброя - це знання, якими треба озброїти наших студентів. Невігластво і неуцтво - то не про нащадків роду козацького. То - про орду, без роду і племені. Наш університет підхоплює стяг тих університетів, які розбомбили ракети орків. Суми, Маріуполь, Чернігів, Харків Тепер, ми будемо працювати не на 100, ні, на 300%, бо не маємо права допустити непрофесійності. Ми вчимо тих, хто відбудує Україну, хто примножить її досягнення, відродить промисловість і берегтиме її, як найбільшу цінність», - запевняє Ірина Бандура.

марафон

Спікерка деталізовано розповіла абітурієнтам про діяльність факультетів ЛНТУ та про спеціальності, які пропонуються для майбутніх студентів. Ірина Бандура також озвучила основні моменти вступу-2022 та закликала молодь бути справжніми патріотами, обравши для здобуття освіти українські заклади освіти: «Ми запрошуємо вас на навчання в наш університет традицій, величезного досвіду та слави. Зараз бути українцем – означає навчатися в українських закладах освіти і здобувати знання та навички, які дадуть можливість розбудувати Україну та примножити її майбутнє».

марафон

Стартував «Марафон єднання» 20 квітня із презентації трьох факультетів. Про переваги навчання на факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій розповіла декан Галина Герасимчук; про навчання на факультеті архітектури, будівництва та дизайну розповів декан Олександр Андрійчук; особливостями навчання на факультеті аграрних технологій та екології поділився декан Руслан Кірчук.

Сьогодні ж, продовжуючи марафон, із мотиваційними презентаціями виступили декани інших чотирьох факультетів, а це: декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Мурований; декана факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук та заступник декана Андрій Дзюбинський; декан факультету бізнесу та права Ірина Камінська та декан факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Інна Кондіус.

Марафон

марафон

Для спілкування з абітурієнтами навмисне були створені окремі факультетські трансляції, аби усі охочі мали можливість поставити запитання, познайомитися із педагогічним колективом ЛНТУ та почути про переваги навчання на різних факультетах від їхніх очільників. Відтак, науковці ЛНТУ провели своєрідний екскурс у студентське життя, продемонстрували відповідні презентації та мотивували молодь до підкорення нових життєвих висот і становлення себе як майбутніх фахівців.

марафон

Деталі вступу, особливості здачі національного мультипредметного тесту та правила подачі документів будуть опубліковані на завершення марафону єднання!

Зробіть перший крок до відбудови країни разом з ЛНТУ!