Центр американських студій запрошує студентів, здобувачів Ph.D., викладачів (дослідників) та наукових співробітників взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Academic Research Made Painless» з носієм мови та науковцем із США (випускником престижного Університету Джорджа Мейсона) Джоном Патріком Хіггінсом.

навчання

Під час курсу:

· Ви досягнете більш широкого розуміння процесу академічного дослідження від початку до кінця

· Ви освоїте використання дослідницьких інструментів і методів, завдяки яким ваші роботи пройдуть найвищу академічну перевірку в англомовному світі

· Ви дізнаєтесь про найкращі інструменти та платформи для проведення своїх досліджень

· Ви навчитеся організувати своє дослідження та виробити власний ритм і стиль

· Ви навчитеся структурувати свої аргументи англійською мовою.

Крім того, організатори дають можливість застосувати свої навички на практиці.

Дата проведення курсу: 13-14 січня 2023 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Кількість місць обмежена!

Оскільки Центр американських студій працює на некомерційній основі, плата за курси використовується лише для покриття витрат на організацію курсів та компенсацію американським експертам.

Більше інформації та реєстрація: https://fb.me/e/36Suf4nKG