Навчаючись в ЛНТУ, студенти мають чудову нагоду побачити світ, пізнати його колорит, знайти корисні та цікаві знайомства і використати максимум можливостей задля побудови успішного майбутнього.

Наші здобувачі мають змогу навчатися у різних куточках світу за різними програми обміну або ж здобути подвійний диплом, паралельно навчаючись в ЛНТУ та закордонному ЗВО.

Сьогодні про семестрове навчання у Польщі, відмінності у підходах до викладання та нові горизонти, які відкриває ЛНТУ для своїх студентів розповідають студенти маркетологи Аліна Мазлай, Аліна Тригобюк, Наталія Дмитрук та Альона Забарна.

польща

«Солідарні з Україною». Про програму семестрового навчання у місті Люблін.

«Коли ми отримали повідомлення про можливість навчання закордоном в Польщі, а саме у місті Люблін у Вищій Школі Економіки та Інновацій, це здавалося нереальним, адже незважаючи на те, що Польща та Україна є сусідніми країнами, освітні процеси тут значно відрізняються. Після зваження всіх «ЗА» та «ПРОТИ», ми все ж вирішили спробувати, хоча й був присутній страх, що це інша країна, мовний бар'єр, відстань від рідних та знайомство з новими людьми».

польща

«Викладачі ставляться з розумінням». Про особливості освітнього процесу.

«Щодо навчання, незважаючи на недостатній рівень знання польської мови, викладачі ставляться все ж з розумінням та можуть викладати як польською, так і англійською мовами. Пари проходять тут досить цікаво, хоча є така відмінність з нашими ЗВО, що пара тут може тривати 3-5годин, а не 1.2, як ми звикли. Також тут немає сталого розкладу занять, він змінюється щотижня, а переглянути його можна у віртуальному деканаті від університету. Комунікація з викладачами відбувається виключно через електронну пошту.

Великим плюсом і класною можливістю для нас є те, що викладачі у WSEI фактично усі є практиками своїх предметів. Вони діляться не лише теорією, але і власним досвідом. Завдяки програмі NAWA, ми покинули зону комфорту, проте це дозволило нам взяти усі можливості від цього проекту. Організатори проекту дбають не лише про наше навчання, а й про дозвілля, проводять також екскурсії, які дають нам можливість пізнати цікаві місця у Любліні та завести корисні для нас знайомства».

польщапольща

«Щодня проживати нові емоції». Про дозвілля, історію та культуру.

«Люблін – місто дуже колоритне, кожен куточок насичений історією і культурою польського народу. Архітектура Любліна, вигляд якого фактично не змінюють, а лише реставрують, дозволяє відчути та перенестись у часи забудови міста.

Безліч парків, музеїв та центрів для молоді дозволяють щодня проживати нові емоції».

польща

«Цей досвід для нас – безцінний»!

«Навчання у Вищій школі економіки та інновацій відкрило для нас багато нових вражень, емоцій та  приємних знайомств.  Цей досвід для нас став безцінним, ми дуже раді, що в нас з’явилася така можливість .

Хочу сказати, що навчання в ЛНТУ дійсно відкриває нові можливості. Завдяки ЛНТУ, я маю багато позитивних вражень, навіть закінчивши тільки перший курс. Саме навчання до війни проходило дуже цікаво і його неможливо назвати «нудним». ЛНТУ - це університет, який дійсно піклується про своїх студентів. Навіть під час війни, університет подарував багатьом студентам можливість навчання в Люблінському університеті WSEI, щоб ми не зупинялися у нашому розвитку, а наша мотивація, яку подарували нам викладачі до початку війни, не зникала, а тільки зростала.

Хочемо висловити величезну подяку рідному Луцькому національному  технічному університету за таку можливість семестрового (літнього) навчання  за програмою «Солідарні з Україною»!