Здобувачі вищої освіти ОП «Галузеве машинобудування» ЛНТУ першого баклаврського рівня відвідали ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» в Луцьку.

Традиційно, екскурсія-зустріч та практичні заняття з дисциплін «Гідравліка та ГПП» й «Металообробне обладнання та різання металів» розпочалися зі вступного інструктажу з техніки безпеки та охорони праці, що регламентує правила поведінки на виробництві. Такий інструктаж провела та детально ознайомила з правилами для відвідувачів підприємства керівник відділу охорони праці Ольга Пастернак. Крім цього, пані Ольга розповіла про сертифікацію виробництва «Кромберг енд Шуберт» за стандартами ISO.

Галузеве машинобудування

Цікаву екскурсію стосовно організації виробництва, принципу дії та області використання різного складного сучасного обладнання провів Верцінський Дмитро – інженер технічного відділу з планування процесів.

Галузеве машинобудування

Крім цього, пан Дмитро ознайомив студентів з принципом дії гідро- та пневмоприводів, що використовуються на виробництві. Таким чином, здобувачі отримали практичні компетентності щодо ефективного використання фізичних властивостей рідин в промисловості, основних законів гідравліки та конструкцій гідро- й пневмоприводів.

Галузеве машинобудування Галузеве машинобудування

На завершення, фахівець з питань зайнятості Сеньчук Світлана ознайомила здобувачів вищої освіти з перспективами роботи на підприємстві та запросила заповнювати наявні вакансії за профілем спеціальності.

Галузеве машинобудування

Щиро дякуємо нашим партнерам за співпрацю, надані можливості та грунтовні практичні знання.

Доцент кафедри галузевого машинобудування Сергій ШИМЧУК