У стінах ЛНТУ відбувся масштабний бізнес семінар, форум, що об’єднав провідних фахівців в сфері логістики та маркетингу, успішних підприємців та ІТівців.

Разом із викладачами та студентами запрошені спікери спілкувалися про цифрові інструменти в логістиці.

ФБПФБПФБП

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася ректор ЛНУ Ірина Вахович:

«Наш університет постійно змінюється, ми розвиваємося і намагаємося стати кращими. Я дуже рада, що у час війни ЛНТУ став символом незламності, руху змін і, незалежно від зовнішніх обставин, ми проявляємо силу. Нічого без ІТ сфери сьогодні існувати не може, ми повинні слідкувати за актуальними тенденціями і втілювати кроки з цифровізації, це ми намагаємося впроваджувати і в діяльності нашого ЗВО. Сподіваюся, що із нашими партнерами, ми зможемо дати студентам ті знання з цифровізації, які будуть максимально корисними, затребуваними і актуальними. Ми вдячні представникам бізнесу за те, що ви ділитеся своїм досвідом».

ФБПФБПФБПФБП

Організатором заходу виступив факультет бізнесу та права. Тож представила гостей семінару та побажала цікавого та конструктивного діалогу декан ФБП Любов Ковальська: «В рамках Тижня цифрової грамотності ми влаштували бізнес семінар. Всі ми можемо спостерігати, що будь-які процеси та явища стрімко оцифровуються, тому дуже приємно що наші спікери завітали до нас, знайшли час, можливість і бажання, аби поділитися досвідом щодо використання цифрових технологій та інструментів у різних галузях підприємництва. Сьогодні  мова йтиме про сферу маркетингу, торгівлі, виробництва… і для нас дуже цікаво і корисно почути, яким чином ми можемо розвиватися, рухатися вперед, бо без знання сучасних технологій нині це неможливо».

ФБПФБПФБП

Дев’ять професійних, талановитих та успішних спікерів сьогодні мали нагоду розповісти про власний успіх та професійне становлення, про тренди у виробництві та перспективні шляхи, якими рухаються їхні компанії.

Серед гостей заходу: заступник голови Волинської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Вікторія Левчук; співзасновник компанії «MINT INNOVATIONS» Сергій Карпюк; керівник відділу логістики ПрАТ «СКФ Україна» Сергій Шлапа та керівник відділу розвитку бізнесу ПрАТ «СКФ Україна» Руслан Яремчук; керівник логістичного відділу ТОВ «ОПОС-ТОРГ» Тарас Лавренюк; СЕО компанії СВОЯ CRM Наталія Чернова; фахівець з управління проектами у сфері нематеріального виробництва Юлія Мурашова; SMM менеджер та контент-мейкер салону краси Номер1 Наталія Тодорук; директор Агенції регіонального розвитку у Волинській області, ФОП Міжнародні вантажні перевезення Олександр Тарасюк.

ФБПФБПФБП

Розпочали естафету виступів зі спічу Вікторії Левчук, яка, до слова, є випускницею факультету бізнесу і права ЛНТУ. Нині вона представляє державний сектор з питань цифровізації. Спікерка охоче поділилася напрацюваннями та результатами діяльності Волинської ОДА  у напрямку цифрових трансформацій, відкрила завісу нових проектів, що сприятимуть розвитку цифрової держави.

А поміж тим, звертаючись до студентів, наголосила: «Максимально використовуйте свій студентський час, насолоджуйтеся атмосферою, бо це дуже важливо. Все, що ми робимо - заради молоді, тому ви нас надихаєте... В першу чергу, розвивайте себе як людей, розвивайте свої таланти, а цифровізація дасть можливість прискорити процеси, забезпечити зростання і процвітання».

ФБПФБПФБП

Усі спікери розповіли про діяльність тих компаній, які вони представляють, продемонстрували мотиваційні ролики та презентації, які дозволяють краще познайомитися із виробничими процесами, логістичною діяльністю та перспективними планами.

Захоплення аудиторії викликав виступ Сергія Карпюка, який показав не вигадки про фантастичне майбутнє, а цілком реальні технологічні розробки, які уже сьогодні українські, зокрема луцькі ІТівці, пропонують сучасному ринку. Мова йде про поштомати, які набули особливої популярності в Україні (ми друга держава в Європі за кількістю встановлених поштоматів), про способи їх осучаснення, цифровізації та плани створення автопоштоматів, які самостійно доставлятимуть замовлення домівками українців.

ФБПФБПФБПФБП

Учасники заходу ознайомилися із діяльністю компаній з логістичних перевезень, говорили про сферу маркетингу і використання сучасних технологій, про особливість виробничих процесів, які сьогодні існувати не можуть без фахівців ІТ галузі, про логістику промислового підприємства та харчової продукції.

ФБПФБПФБПФБП

Надзвичайно потужний та змістовний захід об’єднав молоде покоління студентів, досвідчених успішних підприємців та науковців, що відтворює симбіоз взаємодії. Це люди, які готові змінювати Україну і робити її процвітаючою, багатою країною, сильною та сучасною.

Дякуємо гостям, запрошеним спікерам за небайдужість до гідного виховання молоді і прагнення спільно розвивати нашу країну!