8 лютого студенти ОП Туризм мали можливість прокачати свої скіли в рамках тренінгу «Soft Skills для молоді». Захід відбувся на базі Молодіжного Центру Волині, з яким ЛНТУ проводить тісну та плідну співпрацю протягом багатьох років.

туризмтуризмтуризмтуризм

Студенти разом із наставником к.е.н., доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юлією Дащук прокачали навички Soft Skills. Здобувачі, зокрема, вчилися як працювати у команді, як бути лідером, опрацювали елементи ефективної комунікації, покращили креативне мислення, навчилися якісно формувати стратегічний план. А ще, презентували свої стартапи, ділилися інноваційними ідеями, отримали поради для їх реалізації та покращили знання з маркетингу проєктів.

туризмтуризмтуризмтуризм

Перевагою тренінгу стала можливість одразу практикувати знання, які отримували студенти від тренера. Весело і повчально, цікаво та інформативно, продуктивно і натхненно: такий фідбек отримали організатори від учасників за результатами зустрічі.

Дякуємо Молодіжному Центру Волині за нові знання, привітність та гостинність. Чекайте в гості.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризм