В рамках проведення «Тижня туризму в ЛНТУ», який присвячений відзначенню Всесвітнього дня туризму, студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи здійснили освітньо-пізнавальну поїзку в Еко-парк «Аміла», с.Родовичі, Турійської територіальної громади.

ТуризмТуризмТуризм

Студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» мали можливість ознайомитися із роботою гостинного рекреаційного пункту «Пилипове подвір’я», відвідати музей ретро техніки. Неймовірні емоції, усмішки та незабутні враження викликала у студентів еко-ферма благородного оленя, де всі охочі могли просто з рук погодувати маленьких і дорослих оленів, дізнатися про особливості їх утримання та розведення. Завершальним пунктом поїздки стала кінна ферма.

ТуризмТуризмТуризмТуризм

До слова, організатором і натхненником поїздки був студент 3-го курсу спеціальності «Туризм» Бейда Владислав, який, ще будучи студентом ЛНТУ, започаткував власний бізнес – туристичну фірму «Добрий тур».

Потенціал та можливості розвитку Еко-парку «Аміла» вражають,тому з впевненістю можна сказати, що індустрія сфери гостинності на Волині має великі перспективи і реалізовувати їх будуть висококласні фахівці з ЛНТУ.

ТуризмТуризмТуризм

Кафедра туризму та ГРС