Надзвичайно щемливий, душевний , життєвий… Твір про місце сили і пам’яті роду, розповідь про рідний дім, що фактично умістився в валізу, текст про Україну і незламність його народу ледве не до сліз довів усю країну. Радіодиктант національної єдності 2022 став відгомоном цілої нації, що відчайдушно бореться за свободу.

Долучилися до написання диктанту й працівники і студенти Луцького національного технічного університету. Щороку ми стаємо учасниками заходу єднання до Дня української писемності і мови, а цьогоріч написання єдиного тексту згуртувало увесь наш колектив. У різних куточках університету, вбрані у вишиванки ми зібралися, аби довести, що українська мова, рідна мова  – одна із найбільших цінностей, що усі ми маємо!

диктантдиктантдиктантдиктант

ФОТО

Разом із українцями в цілому світі ми воєдино уважно заслуховували кожне слово, яке зачитувала народна артистка України Ада Роговцева. Автором неперевершеного тексту стала письменниця та режисер Ірина Цілик.

диктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктант

Підсилили атмосферу української єдності фахівці бібліотеки ЛНТУ, які розповіли про традицію написання радіодиктанту, а із вітальними промовами до учасників заходу звернулися проректори ЛНТУ Надія Ковальчук та Олена Лютак. Завдяки телетрансляції «Суспільного» надихнулися відгуками українців про важливість національного флешмобу. А тоді, уважно виводячи кожне слово на чистому папері, поринали у світ душевної трагедії і водночас мужності кожного українця. Час війни – найскладніше випробування і твір «Твій дім» якнайкраще передав почуття кожного з нас.

«Я точно знаю, він вистоїть, виборсається, дочекається твого схвильованого вигуку: «Я вдома!» А ти про все-все мені розкажеш…»

диктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктантдиктант