Представники однієї із кращих компаній у Європі зі створення охоронних систем Ajax провели семінар для студентів та викладачів ЛНТУ. Вони влаштували дводенну зустріч із зацікавленими  слухачами.

Стартувало знайомство із факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій, наступного дня фахівці із безпеки зустрінуться з представниками економічних, технічних та ІТ-спеціальностей.

AjaxAjaxAjax

«Наші спікери погодилися розповісти про свою крутезну фірму, яка втілює в життя ті потреби безпеки, які існують та досить гостро постають перед суспільством загалом. Бренд Ajax досить відомий, це одна з найбільш титулованих торгових марок в Європі. З’явилася вона у 2011 році, а початками її був стартап студентів, які від своїх ідей розкрутилися до серйозного бренду і нині мають успіх в Україні та в Європі», - наголосив заступник декана ФКІТ Анатолій Ткачук, представляючи гостей заходу.

Крім того, Анатолій Ткачук ознайомив спікерів із аудиторією слухачів. Сьогодні це представники п’яти кафедр, які зацікавлені у перейманні цікавого досвіду та готові брати приклад з компанії, аби розвивати свої мікроідеї та досягати професійного успіху в найближчому майбутньому. Ініціатором заходу виступив доцент кафедри АКІТ Віктор Сацик. Серед слухачів, окрім студентів та викладачів, були інсталятори компанії Ajax в м.Луцьк - випускники ЛНТУ Олександр Сацик та Микола Чикірда, які наповнювали виступ розповідями про практичне впровадження девайсів Ajax.

AjaxAjaxAjaxAjax

Консультант технічного відділу консультування з питань технічної підтримки компанії Ajax Олексій Ціцілін наголосив, що разом із колегами займається навчанням партнерів: «Ми їздимо до партнерів, проводимо семінари, навчальні програми, тобто ми розказуємо про те, як працює наше обладнання, робимо так, щоби партнери його правильно встановлювали та використовували. Ми підвищуємо рівень професійності, щоб кожен зі спеціалістів покращував свої навички, адже безпека сьогодні дуже важлива. Часто ми апелюємо таким терміном як системна безпека і я завжди наголошував на тому, що безпека не вирішує усі проблеми, бо робить це саме система: класне обладнання, професіонали, правильне використання. Дотримання усіх цих кроків забезпечує нас надійною безпекою», - зазначає Олексій.

В ході спілкування з аудиторією, спікер розповів про загальні компоненти компанії, як працює обладнання Ajax, акцентував увагу на радіопротоколах, особливостях керування та налаштування обладнання.

AjaxAjaxAjaxAjaxAjaxAjax

Після кожної тематичної частини презентації, учасники заходу мали можливість поставити запитання, обговорити цікаві теми та розібрати детально почуту інформацію із фахівцями.

Варто зазначити, що Ajax Systems — технологічна компанія, спеціалісти якої винаходять і патентують рішення на межі можливостей науки та оснащують ними свої системи. Пристрої Ajax працюють у найекстремальніших умовах, щоб у потрібний момент запобігти трагедії. Більше того, продукти Ajax представлені у понад 120 країнах і забезпечує безпекою більше 2 мільйонів об’єктів в усьому світі.

AjaxAjaxAjaxAjaxAjaxAjaxAjaxAjax

17 лютого, відбудеться наступна тематична зустріч із представниками компанії. Вона проходитиме у два етапи: о 12:30 – для економічних спеціальностей та о 13:30 – для технічних та ІТ-спеціальностей. Обидва семінари пройдуть в ауд.1 головного корпусу ЛНТУ.