Справжніми зірками сьогодні стали учасники конкурсу Міс та Містер факультету комп’ютерних та інформаційних технологій. Четверо неймовірних красунь та четверо мужніх хлопців демонстрували усі свої вміння і таланти, аби здобути звання кращих на факультеті та згодом позмагатися за титул Короля та Королеви ЛНТУ.

Представляли свої сили чотири креативні та небанальні пари: Лариса Харитонова та Станіслав Волчецький, Дарина Кирилюк та Дмитро Войчук, Юлія Оліферук та Владислав Ткачук, Вікторія Зуб та Владислав Данчевський.

ФКІТ ФКІТФКІТФКІТ

Оцінювали здібності студентів кваліфіковане журі у складі: декана ФКІТ Інни Кондіус, заступника декана з партнерства Миколи Поліщука, голови молодіжної ради при Волинській ОДА Богдана Лебідя, заступника декана з досліджень ФБП Мирослави Купири.

Дарувала неймовірні емоції учасникам та глядачам заходу чарівна виконавиця Юлія Свирид.

ФКІТФКІТФКІТ

Перший вихід покликаний з першого погляду закохати у себе глядацький зал, адже він спрямований на традиційну українську тематику. Далі учасники конкурсу здобували прихильність завдяки власним відеопрезентаціям.

Як і зазвичай, найбільш очікуваним є конкурс талантів, адже саме у ньому молодь має можливість проявити усі свої сильні сторони, вміння та творчі здібності. Сьогодні студенти ФКІТ дивували кулінарними талантами, декламували авторські поезії, демонстрували вокальні здібності та дарували романтичний настрій у вальсі.

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ

Ще одним етапом перевірки учасників був конкурс на знання своєї партнерки. Так, хлопці повинні були правильно відповісти на запитання, які стосувалися дівчат, що вони люблять та чим захоплюються. І тут хлопці продемонстрували свої знання, набравши чимало балів від суддів.

Найефектнішим став фінальний вихід конкурсантів і саме він подарував останній шанс здобути максимальну підтримку від членів журі.

ФКІТФКІТФКІТФКІТ

За підсумками оцінювання, третіми Віце-міс та Віце-містером стали Вікторія Зуб та Владислав Данчевський, вони ж отримали приз глядацьких симпатій. Звання других Віце-міс та Віце-містера здобули Юлія Оліферук та Владислав Ткачук. Першими Віце-міс та Віце-містером стали Лариса Харитонова та Станіслав Волчецький. Переможцями конкурсу, а відтак Міс та Містером ФКІТ 2023 стали Дарина Кирилюк та Дмитро Войчук.

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ