Студенти кафедри дизайну ЛНТУ створили серію патріотичних малюнків. Заклики про мир, мрії про перемогу, шана захисникам нашої держави: основна тематична нитка, що об’єднує кожну творчу роботу.

ФАБД

«Жодних жанрових обмежень, лише патріотизм», - каже декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук, розповідаючи про мистецький задум.

«На нашому факультеті працюють і навчаються дуже творчі люди. Так, студенти із викладачами вирішили підтримати наших захисників і створити для них серію картин на патріотичну тему. Кожен виклав на папері те, що відчував», - додає Олександр Андрійчук.

ФАБД

Долучені до мистецької акції були студенти різних курсів кафедри дизайну, а також їхні наставники. Далі ці малюнки будуть передані на передову нашим славним бійцям для того, аби надихнути їх та підняти бойовий і переможний дух.