Напередодні Нового року у Луцьку відбувся Міський фестиваль «Різдвяні піснеспіви»!

Захід відбувався з нагоди святкування різдвяних свят та покликаний об’єднати українське суспільство, примножити і зберегти українські традиції, популяризувати українське пісенне мистецтво.

студентистуденти

У заході, який відбувся 28 грудня у міському будинку культури «Просвіта», взяли участь 52 колективи, серед яких вокально-інструментальний гурт «Обрій» ЛНТУ, під керівництвом художнього керівника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Марії Ковальчук.

Талановиті студенти вразили глядачів своєю творчістю, зокрема: Мудрак Катерина, Мартинюк Марія, Свирид Юлія, Палій Валентина, Мандрика Надія, Рибачук Христина, Перепич Анна, Піщук Дарина, Валінкевич Анжеліка.

Вдячні за їхню талановитість та гідне представлення нашого університету!

студентистудентистуденти