З 13 по 19 травня 2024 р. в Україні відбуватиметься щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Луцький національний технічний університет доєднується до ініціативи. Відтак, факультет транспорту та механічної інженерії запрошує на загальноуніверситетський тематичний захід «Безпечна дорога додому».

15 травня об 11:30, ауд.1 головного корпусу ЛНТУ.

Фтмі

У ролі запрошеного спікера виступить Крук Андрій Сергійович - судовий експерт вищого кваліфікаційного класу, старший науковий співробітник Волинського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України (ст.н.с. Волинського відділення ЛНДІСЕ МЮ України), заступник голови секції судових автотехнічних експертиз науково-консультаційної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (заступник голови секції судових автотехнічних експертиз НКМР при МЮ України).

Фтмі

Говоритимемо про:

• забезпечення захисту життя та здоров’я під час дорожнього руху;
  • дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки;
  • як стати автотехнічним експертом.

Крім того, фахівець поділиться власним професійним досвідом щодо дослідження обставин і механізму дорожньо-транспортних пригод; дослідження технічного стану транспортних засобів; транспортно-трасологічних досліджень; визначення вартості колісних транспортних засобів, розміру збитку нанесеного власнику транспортного засобу.