9 листопада ТЗОВ «ВП «ЕЛЕКТРОСЕРВІС» вчергове гостинно відкрив двері для студентів, які навчаються за освітньою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Цього року з роботою підприємства ознайомились здобувачі  освіти груп ЕЕ-21 та ЕЕ -22.

ЕлектрикаЕлектрика

Зустріч провів директор з виробництва Щерба Віктор Андрійович. Він розповів про те, якою має бути мотивація, щоб стати успішним проектантом електротехнічних пристроїв напругою 0,4-110 кВ; якими знаннями і навичками потрібно володіти, щоб працювати у провідній компанії міста Луцька і мати гідну заробітну плату.

ЕлектрикаЕлектрикаЕлектрика

До слова, у різних підрозділах ТзОВ «ВП Електросервіс» сьогодні працює 15 наших випускників.

Колектив кафедри електричної інженерії дякує керівництву ТЗОВ «ВП «ЕЛЕКТРОСЕРВІС» за проведену зустріч та сподівається на подальшу співпрацю.

ЕлектрикаЕлектрика

Кафедра електричної інженерії