У Луцькому НТУ обговорили вплив коронавірусу на євроінтеграцію

Студенти та викладачі Луцького НТУ, за підтримки Євроклубу «Європа», під час онлайн-конференції обговорили важливі питання впливу коронавірусу на розвиток європейської інтеграції.

Попри карантин, Євроклуб Луцького НТУ не пропустив можливості провести онлайн-засідання та обговорити важливі питання впливу коронавірусу на розвиток європейської інтеграції. У цікавій дискусії прийняли участь проректор Луцького НТУ Олена Ковальчук, декан факультету бізнесу Надія Ковальчук, викладачі кафедри міжнародних економічних відносин Луцького НТУ та активні студенти ЗВО.

Поширення вірусу COVID-19, більше відомого під назвою «коронавірус», стало глобальною подією в сфері охорони здоров’я, яка спричинила занепокоєння держав — членів європейської спільноти. Одні країни намагаються стримати поширення нового вірусу, а інші готуються до можливих випадків інфікування. Для європейських країн – вірус, як виклик єдності. Політичні експерти у всьому світі намагаються передбачити потенційні наслідки, які спричинить криза, викликана вірусом COVID-19, для наших демократій, однак поки що однозначних відповідей немає. Але однозначно поширення вірусу вплинуло не лише на здоров’я та безпеку громадян, а й на їх свідомість та вміння адаптовуватися в нових реаліях, на геополітичну та економічну ситуацію.

Відділ неперервного навчання Луцького НТУ