У Луцькому НТУ відбулася ІV Всеукраїнська конференція  із приладобудування та метрології

У Луцькому національному технічному університеті 29-30 жовтня 2020 року на базі кафедри приладобудування відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Приладобудування та метрологія: сучасні проблеми, тенденції розвитку».

Метою конференції був обмін науково-технічною інформацією, встановлення ділових та особистих стосунків між вченими України в області технології машино- та приладобудування, метрологічного забезпечення виробничих процесів та новітніх інформаційно-вимірювальних технологій, виявлення нових можливостей, кооперації та об’єднання зусиль у реалізації спільних проектів.

Основні наукові напрями конференції:

-прилади та системи біомедичних технологій;

-прогресивні технологічні процеси в машино- та приладобудуванні;

лектронні пристрої та системи телекомунікацій в контексті розвитку технологій Smart City;

-метрологія, інформаційно-вимірювальні технології, стандартизація та сертифікація;

ікро- та наносистемна техніка;

бладнання та інструмент інтегрованого автоматизованого виробництва;

омп’ютерно-інтегровані технології.

Учасниками конференції були провідні науковці, магістри, аспіранти, викладачі та старші наукові співробітники:

Національного університету «Львівська політехніка»; Щецінської Морської академії (Польща); Харківського національного автомобільно-дорожнього університету; Харківської філії Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого; Харківського національного університету радіоелектроніки; Дніпровського державного технічного університету; Національного університету «Запорізька політехніка»; Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу; Криворізького національного університету; Львівського національного аграрного університету; Луцького національного технічного університету; Волинського національного університету імені Лесі Українки; Хмельницького національного університету; Черкаського державного технологічного університету; Національного університету «Чернігівська політехніка»;  ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» МОН України.

29 жовтня реєстраційною комісією конференції зареєстровано 128 учасників з вище вказаних навчальних закладів та організацій серед яких були магістри, аспіранти, кандидати та доктори наук.

Фото 1. Реєстрація учасників конференції

Після привітального слова проректора з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ к.т.н., доцента Шимчука С.П. та завідувача кафедри приладобудування Луцького НТУ к.т.н., доцента Лапченка Ю.С. на пленарному та секційному засіданнях було заслухано доповіді провідних вчених та інженерно-технічних працівників за напрямами роботи конференції.

Фото 2. Привітальне слово проректора з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ к.т.н., доцента Шимчука С.П. та завідувача кафедри приладобудування Луцького НТУ к.т.н., доцента Лапченка Ю.С.

Фото 3. Доповідь представника кафедри приладобудування Луцького НТУ, к.т.н., доцента Симонюка В.П. на тему: «ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРОБУНКЕРІ ІЗ ЦИРКУЛЯЦІЙНИМ СФЕРИЧНИМ РУХОМ РОБОЧОГО СЕРЕДОВИЩА»

Фото 4. Доповідь старшого викладача кафедри біомедичної інженерії Харківського національного університет радіоелектроніки Носової Я.В. на тему:  «ДЕЯКІ АСПЕКТИ ОБРОБКИ ТРИХОЛОГІЧНИХ ЗОБРАЖЕНЬ»

Фото 5. Доповідь представника Криворізького національного університету Шевчука В.В. на тему: «Розробка системи моніторингу вмісту шкідливих речовин у повітрі»

Фото 6. Доповідь представника кафедри біомедичної інженерії Харківського національного університет радіоелектроніки Ковальової А.А. на тему: «РАЗВИТИЕ ВОЗМОЖНОСТИ АВТОМАТИЗИРОВАННОЙ ОБРАБОТКИ ИЗОБРАЖЕНИЙ ПРИ ОПТИЧЕСКОЙ КАПИЛЛЯРОСКОПИИ»

За результатами конференції видано збірник тез доповідей «Приладобудування та метрологія: сучасні проблеми, тенденції розвитку», у якому опубліковані 55 тез доповідей за напрямками роботи конференції.

Фото 7. Збірник тез доповідей ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції

Збірник тез доповідей ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції