У Луцькому НТУ відбулося засідання вченої ради

30 січня у стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням ректора Петра Савчука.

Відповідно до порядку денного, освітяни заслухали звіт завідуючого кафедри військової підготовки Павла Турсумуратова про стан та перспективи розвитку навчально-методичної бази, матеріально-технічного забезпечення військової підготовки студентів за програмою підготовки офіцерів запасу.

Також присутні обговорили питання про інформаційну політику в контексті підвищення іміджу та популяризації університету. Стало відомо, що незабаром вийде у світ проморолик про Луцький НТУ.

Крім того, на порядку денному йшлося про роботу та перспективи розвитку факультету будівництва та дизайну, стан охорони праці та життєдіяльності у виші, обговорили чимало інших насущних питань.